Więcej o nas

Chcemy więcej kultury, by móc więcej o niej opowiadać. Bawimy się nią, podpatrujemy, czasem bywamy oczarowani, a kiedy indziej zaskoczeni. Czepiamy się słówek, wywracamy wszystko do góry nogami, robimy literówki, śpiewamy pod prysznicem, nie umiemy się powstrzymać przed podrygiwaniem, gdy gra muzyka. Piszemy o twórcach komercyjnych, niszowych, znanych i zupełnie nie. Mamy nadzieję, że miło spędzicie z nami czas. Miło nam was poznać. A oto kim jesteśmy:

Marika Krajniewska – Naczelna

Uwielbiam książki. Pisać i czytać. Z natury jestem samotnikiem, gdy jednak zdecyduję się na wyjście z kryjówki lubię bawić się do upadłego, otaczając się przyjaciółmi i poznając nowych ludzi. Wierzę, za Cortazarem, że przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu.

Konrad Klimkiewicz – Naczelny

Uważam dziennikarstwo za sztukę. Kocham czytać i dzielić się poznanymi historiami z innymi. Wielbiciel brzydkiej poezji i muzycznych klasyków. Staram się być z kulturą na „Ty”. Uwielbiam kawę, ale z dużą ilością mleka – podobno to niemęskie, na szczęście wcale się tym nie przejmuje!