Kobiety wiedzą najlepiej.

Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej to rzecz niebanalna. Nie jest ani poradnikiem, ani wywiadem rzeką, ani fikcją literacką. Czym więc jest różowa, rzucająca się w oczy książka z krzykliwą (dosłownie) okładką pod redakcją Ilony Adamskiej? Odpowiedź jest niezwykle prosta i składa się z jednego słowa: Inspiracją i to przez duże „I”.

Żeby odzyskać wolność emocjonalną, trzeba znaleźć w sobie akceptację i miłość.

Beata Pawlikowska

Ilona Adamska zaprosiła do projektu prawie sto wybitnych osób – kobiet i mężczyzn, gwiazdy estrady oraz małego i dużego ekranu, przedstawicieli świata biznesu i środowisk artystycznych, socjologów, seksuologów. Efekt? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Jeśli chcecie poznać portret Polek – polecamy lekturę książki.

Zaczęłyśmy być nareszcie niegrzeczne. I, drogie panie, nie możemy pozwolić, by to się zmieniło.

Katarzyna Miller

Jaka jest współczesna kobieta? O czym myśli, a czego nie powie? Skąd czerpie siłę i po co ona słabej płci? Dlaczego każda kobieta ma na drugie Feniks? Jak kocha, a jaka jest gdy nienawidzi? Przyznacie, że poznanie odpowiedzi na powyższe pytania mogą sprowokować do tego, byśmy wreszcie otworzyli oczy. Na co? Zostawiam to pytanie czytelnikom. Tak, ta książka da dużo nie tylko kobietom.

Nas nie identyfikuje liczba przychylnych spojrzeń otoczenia ani to, czy ktoś nas lubi czy nie.

Marika Krajniewska

Na zachętę wymienię tylko kilka nazwisk, których wypowiedzi znalazły się w książce: Brodzik, Bonda, Miller, Zamachowska, Krajniewska, Pakosińska, Młynarska, Eris i wiele, wiele innych wspaniałych.

Piękno to szczęście, które widać na twarzy.

Katarzyna Bonda

Szukajcie, czytajcie, inspirujcie się!

Książka pod patronatem Więcej Kultury 🙂

You may also like...